CK SLAN tour - logo

Zájezdy a balíčky na olympijské hry

Seznam zájezdů


Zájezd / balíček Cena od
Tokyo 2020 - registrace zájemců Tokyo 2020 - registrace zájemců
01.08. - 31.08.2020 od 1 Kč
od Předběžná registrace
<<  1   >>

Ohlasy fanoušků

Le Mans 24 hodin, červen 2018

Le Mans 2018 - Dobrý den z Nového Města pod Smrkem, děkuji Vám tímto za zabezpečení našeho výletu na automobilové závody 24 hodin Le Mans 2018. Vše proběhlo absolutně bez problémů, Vaše informace k cestě byly naprosto dostačující, ubytování v Beacouzé v blízkosti historického města Angers odpovídající. Město Angers stojí určitě za prohlédnutí a doporučení. V příloze zasílám několik foto a ještě jednou děkujeme za zprostředkování našeho výletu. Přeji pohodové letní dny. Ing.Miroslav Beran Nové Město pod Smrkem

ATP Monte Carlo s průvodcem, duben 2018

ATP Monte Carlo - logo Dobrý den. Moc děkujeme za krásný zájezd do Monte Carla a na Azurské pobřeží. Skvělý program i průvodkyně. Těšíme se na další cestování s vámi. S pozdravem Luděk a Iveta Juřinovi

Víkend v New Yorku s NHL, únor 2018

New York - foto Dobrý den, paní Lacinová, chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za zprostředkování zájezdu s Vaší CK do New Yorku s NHL. Také bychom rádi poděkovali paní průvodkyni Peškové za její výklad, organizaci a super doprovod, byla skvělá. Zájezd se manželovi i dceři opravdu velmi líbil. Moc děkujeme. Přeji hezký den Hanzálková

New York s NHL, USA, únor 2018

new york rangers - Dobrý večer. Včera jsme se vrátili z vašeho zájezdu, víkend v New Yorku a dvou zápasů NHL. Chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za perfektní organizační strukturu zájezdu a hlavně poděkovat paní Janě Peškové za luxusní pomoc při řešení obtíží když jsme letěli poprvé a neuměli anglicky. Můžu doporučit sportovním fanouškům a lidem kteří chtějí vidět krásy Manhattanu. Ještě jednou děkuji. Mnoho šťastných zájezdů. p.Libor.

Pyeongchang 2018 - informace, zajímavosti

Doprava do Jižní Koreje

Letecká doprava bude zajišťována na pravidelných linkách leteckých společností. Zpravidla o něco nižší ceny letenek jsou na linkách s přestupem. Přímé letecké spojení Praha - Soul nabízí Korean Air. Příplatek na tyto letenky se pohybuje v relaci 3000 - 5000 Kč, dle termínu.

Doprava v Koreji

Navštěvníci olympiády budou k dopravě v Koreji využívat především rychlovlaku.
Korea - doprava

Olympijské soutěže

Lyžařské a další "sněhové" soutěže jsou umístěny do „horského clusteru“ v oblasti Pchjongčchangu. Jednotlivá sportovní střediska zde jsou následující:
Alpensia Sports Park (biatlon, běžecké lyžování, skoky na lyžích, saně). Sjezdové lyžování v Yongpyongu (slalom a obří slalom), Bokwang Snow Park (frestylové disciplíny) a Jeongseon Alpine centre (sjezdové lyžování - sjezd, super G a kombinace).

Ledové soutěže (hokej, rychlobruslení, krasobruslení, curling) se odehrávají v Gangneungu. Gangneung je vzdálen od Pchjongčchnagu cca 38 km a zhruba 30 minut jízdy rychlovlakem.

CK SLAN tour

CK SLAN tour
Zájezdy za sportem
Zájezdy za sportem

SLAN tour je největším středoevropským specialistou na zájezdy za sportem. Zároveň patří CK SLAN tour mezi nejstarší soukromé cestovní kancleáře v České republice. Založena byla již v roce 1990!
Od roku 1995, kdy se těmto zájezdům speciálně věnujeme, využilo služeb CK SLAN tour více než 30.000 sportovních fanoušků, převážně z České republiky, ale také ze Slovenska, Švédska, Itálie, Německa, Maďarska, Polska i dalších zemí.
SLAN tour je nebo byl oficiální prodejcem vstupenek na řadu sportovních akcí - z těch nejvýznamnějších můžeme uvést např. olympijské hry v Salt Lake 2002, v Turíně 2006, v Pekingu 2008 i ve Vancouver 2010, Londýn 2012, Soči 2014, Velká cena Brna Moto GP v letech 2007 - 2015, finále Davis Cupu v Barceloně 2009 aj.

CK SLAN tour pravidelně zajišťuje zájezdy či vstupenky na zápasy Premier League, Serie A, Bundesligy, Primera Division, Ligy Mistrů, NHL, tenisové turnaje (Wimbledon, French Open, ATP Masters), závody Moto GP či Formule 1, lyžování a další akce.

Kontakty CK SLAN tour:

tel.: (+ 420) 312520084
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz

Kompletní kontakty - CK SLAN tour