CK SLAN tour - logo

Zájezdy a vstupenky na zápasy Premier League

Seznam zájezdů

Odjezd od: Příjezd do: Název akce:

Zájezd / vstupenka Cena od
Manchester United, Premier League Manchester United, Premier League
Man. United - Wolverhampton Wanderers 22.9. od 15590 Kč
Man. United - Newcastle United 6.10. od 15690 Kč
Man. United - Everton 27.10. od 15690 Kč
Man. United - Crystal Palace 24.11. od 14790 Kč
Man. United - Arsenal 4.12. od 18290 Kč
Man. United - Fulham 8.12. od 14790 Kč
zobrazit všechny termíny
od 14790 Kč
<<  1   >>

Old Trafford

Old Trafford
Manchester United hraje své domácí zápasy na stadionu Old Trafford .
Stadion Old Trafford, na kterém své domácí vítězství či porážky zažívá Manchester United byl otevřen roku 1910, když se sem United přestěhovali ze stařičkého Bank Street. V současnosti nemá žádný jiný anglický klub větší stánek. Jeho postavení navíc potvrdila i nejnovější rekonstrukce, která měla kapacitu zvýšit až nad 75 000 míst. Old Trafford seating plan Old Trafford

Vstupenky na FC Manchester United

Vstupenky a zájezdy na zápasy FC Arsenal Londýn zajišťuje CK SLAN tour .
Zájezdy na zápasy Manchesteru United zajišťuje CK SLAN tour. V nabídce jsou jak samostatné vstupenky, nebo balíčky "vstupenka + ubytování", či VIP balíčky zahrnující vedle vstuepnky na zápas a ubytování také další VIP služby na stadionu (oběd či večeře, nápoje, program zápasu apod.) Vzhledem k popularitě klubu patří návštěva domácích zápasů Manchesteru United k finančně nejdražším v Premier League. I tak je však o tyto nabídky velký zájem a jejich objednávku je třeba učinit s velkým předstihem, třeba i půl roku před konáním zápasu. Přesto jsou vstupenky na domácí zápasy Manchesteru United vyprodány řadu měsíců předem.
Doprava
Doprava do Manchesteru
Manchester má přímé letecké spojení s Prahou. ČSA operuje zpravidla 2 lety denně, je možné tak dopoledne přiletět do Manchesteru, večer jít na zápas a následující den opět odletět zpět do ČR. Využít je možné též nizkonákladových aerolinek BM, ale jejich večerní lety případné fotbalové fanoušky vedou k nutnosti strávit v Manchesteru min. 2 noci. Letiště leží asi 15 km od centra Manchesteru. K dopravě z letiště do centra města nebo hotelu můžete využít buď vlak či autobus - jízdně cca 5 GBP, nebo taxi, které je výhodné při více osobách - jízdné ca 15-18 GBP.
Doprava na stadion Old Trafford
Z centra města se na stadion Manchesteru United dostanete nejlépe veřejnou dopravou - busem (jízdné 1,80 GBP) nebo tzv. metrolinkem - něco mezi vlakem / metrem a tramvají. Ani taxi z centra města není nikterak nedostupnou záležitostí - jízdné činí kolem 7 GBP.

CK SLAN tour

CK SLAN tour
Zájezdy za sportem
Zájezdy za sportem

SLAN tour je největším středoevropským specialistou na zájezdy za sportem. Zároveň patří CK SLAN tour mezi nejstarší soukromé cestovní kancleáře v České republice. Založena byla již v roce 1990!
Od roku 1995, kdy se těmto zájezdům speciálně věnujeme, využilo služeb CK SLAN tour více než 30.000 sportovních fanoušků, převážně z České republiky, ale také ze Slovenska, Švédska, Itálie, Německa, Maďarska, Polska i dalších zemí.
SLAN tour je nebo byl oficiální prodejcem vstupenek na řadu sportovních akcí - z těch nejvýznamnějších můžeme uvést např. olympijské hry v Salt Lake 2002, v Turíně 2006, v Pekingu 2008 i ve Vancouver 2010, Londýn 2012, Soči 2014, Velká cena Brna Moto GP v letech 2007 - 2015, finále Davis Cupu v Barceloně 2009 aj.

CK SLAN tour pravidelně zajišťuje zájezdy či vstupenky na zápasy Premier League, Serie A, Bundesligy, Primera Division, Ligy Mistrů, NHL, tenisové turnaje (Wimbledon, French Open, ATP Masters), závody Moto GP či Formule 1, lyžování a další akce.

Kontakty CK SLAN tour:

tel.: (+ 420) 312520084
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz

Kompletní kontakty - CK SLAN tour