CK SLAN tour - logo

Zájezdy a vstupenky na zápasy Primera Division

Seznam zájezdů

Odjezd od: Příjezd do: Název akce:

Zájezd / balíček Cena od
<<  1   >>

Ohlasy fanoušků

ATP Masters 2015, Londýn, listopad 2015

tenis - Dobrý den, paní Lacinová, chtěl bych vám poděkovat za vaši ochotu a nádherná místa v O2 aréně na ATP Masters. Výlet se povedl a sportovní zážitky si budeme dlouho pamatovat. Přeji pěkný den     

ATP Masters, Londýn, listopad 2015

ATP Masters - Dobrý den,
všechno klaplo, tenis byl fantastický.

Hotel není rozhodně nejvyšší kategorie, ale stejně tam člověk jen přespává a jsem rád, že jsme zbytečně nevyhazovali peníze za něco luxusnějšího. Tak blízko centra se těžko dá čekat ve snesitelné cenové kategorii něco lepšího.

Celkově to bylo naprosto neopakovatelné a tímto Vám ještě jednou mnohokrát děkuji.
L.Ursta

FC Barcelona-Real Sociedad, květen 2015

FC Barcelona - Dobrý den, jen si dovoluji sdělit, že celá cesta a pobyt v Barceloně proběhl v pořádku, vše bylo tak jak mělo být, lístky na fotbal byly ráno na recepci. Hotel velmi slušný vč. jeho umístění v blízkosti centra Barcelony. Lístky na fotbal sice byly nejdražší, ale přáli jsme si pěkná místa abychom dobře viděli a to se také naplnilo. Takže děkuji a budu se těšit na další cesty. S pozdravem V. Stehno

Premier League: West Ham-Sunderland, Anglie, březen 2015

Premier League - Dobry den,
dne 21.3.2015 jsem navštívil utkání WEST HAM-SUNDERLAND a byl to super zážitek! 

Jinak vše fungovalo tak, jak jste slíbili, vstupenka na recepci a hotel na slušné úrovni + snídaně dostatečný výběr. Prostě jsem byl velice spokojen a vaše služby opět někdy využiji. S pozdravem a dík JANOVEC VLASTIMIL.

Primera Division - kluby

FC Barcelona
FC Barcelona - zájezdy, vstupenky, ubytování

Spolu s Realem Madrid se FC Barcelona řadí mezi nejúspěšnější kluby Premier League a také mezi nejlepší fotbalové kluby světa. Domácí zápasy na Nou Campu může sledovat téměř 100.000 lidí!

Real Madrid
Real Madrid - zájezdy, vstupenky, ubytování

Real Madrid patří spolu s FC Barcelona mezi nejlepší kluby Španělské Primera Division a i mezi nejlepší fotbalové kluby vůbec. Real hraje na stadionu Santiago Bernabeu s kapacitou přes 80.000 osob.

Doprava na Primera Division

Doprava na Primera Division - letadlo Iberia

Naprostá většina fanoušků, kteří chtějí navštívit zápasy Primera Division, dává přednost letecké dopravě.
V současné době existuje řada leteckých společností, které spojují Českou republiku se Španělskem. Nejjednoduší je rezervace letenek u tradičních leteckých společností ČSA nebo Iberia, přímé lety jsou operovány do Barcelony a Madridu.
I když se objevují v různých inzerátech všelijaké atraktivní nabídky cen letenek, zpravidla je nutné počítat s min. cenou od 5.000 Kč výše (včetně letištních tax).
Letenky u tradičních dopravců Vám na požádání zajistí CK SLAN tour.

Vedle tradičních dopravců je možné využít též nabídky tzv. low-cost airolinek. Jejich výhodou je zpravidla nižší cena letenek, nevýhodou naopak poněkud složitější způsob rezervace letenek. Ve většině případů je nezbytné využití platební karty a rezervace letu přímo na internetu.
Budete-li mít štěstí, může se vám podařit rezervovat letenku do Španělska i za méně než 3.000 Kč (včetně všech poplatků a tax).
V případě těchto typů airolinek vám může CK SLAN tour pomoci vytvořit vaši rezervaci.
V případě fanoušků z jižní Moravy či ze Slovenska je možné využít též nabídky leteckých spojení z letiště ve Vídni.

Při rezervaci letenek je dobré počítat s tím, že termín zápasu může být změněn zpravidla o 1 den i pouhý týden před oficiálním datem ligového kola. Zpravidla se tak děje v závislosti na televizníh přenosech. Pousn je zpravidla o 1 den.

CK SLAN tour

CK SLAN tour
Zájezdy za sportem
Zájezdy za sportem

SLAN tour je největším středoevropským specialistou na zájezdy za sportem. Zároveň patří CK SLAN tour mezi nejstarší soukromé cestovní kancleáře v České republice. Založena byla již v roce 1990!
Od roku 1995, kdy se těmto zájezdům speciálně věnujeme, využilo služeb CK SLAN tour více než 30.000 sportovních fanoušků, převážně z České republiky, ale také ze Slovenska, Švédska, Itálie, Německa, Maďarska, Polska i dalších zemí.
SLAN tour je nebo byl oficiální prodejcem vstupenek na řadu sportovních akcí - z těch nejvýznamnějších můžeme uvést např. olympijské hry v Salt Lake 2002, v Turíně 2006, v Pekingu 2008 i ve Vancouver 2010, Londýn 2012, Soči 2014, Velká cena Brna Moto GP v letech 2007 - 2015, finále Davis Cupu v Barceloně 2009 aj.

CK SLAN tour pravidelně zajišťuje zájezdy či vstupenky na zápasy Premier League, Serie A, Bundesligy, Primera Division, Ligy Mistrů, NHL, tenisové turnaje (Wimbledon, French Open, ATP Masters), závody Moto GP či Formule 1, lyžování a další akce.

Kontakty CK SLAN tour:

tel.: (+ 420) 312520084
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz

Kompletní kontakty - CK SLAN tour