CK SLAN tour - logo

Zájezdy a vstupenky na zápasy Serie A

Seznam zájezdů

Odjezd od: Příjezd do: Název akce:

Zájezd / balíček Cena od
<<  1   >>

Vstupenky na Serii A

Získání vstupenek na zápasy předních týmů italské Serie A je poměrně komplikované. Většina kapacity stadionu je vyhrazena pro držitele klubových permanentek.
Příležitostný návštěvník tak zpravidla využívá dalších možností, které mu nabízejí především specializované cestovní kanceláře.
Od roku 2008 je nutné při objednávce či koupi vstupenky doložit osobní údaje (jméno, datum narození, osobní doklad).
CK SLAN tour nabízí balíčky "ubytování + vstupenka" na domácí zápasy předních klubů Serie A.
Balíček "ubytování + vstupenka" zahrnuje vstupenku a zpravidla 1-2x nocleh v hotelu v místě zápasu. Tento typ je obvykle nejdosažitelnější. V rámci této nabídky jsou k dispozici i nejatraktivnější zápasy Serie A.

Doprava na Serii A

Doprava na Serii A - letadlo Alitalia

Naprostá většina fanoušků, kteří chtějí navštívit zápasy Serii A, dává přednost letecké dopravě.
V současné době existuje řada leteckých společností, které spojují Českou republiku s Itálií. Nejjednoduší je rezervace letenek u tradičních leteckých společností ČSA nebo Alitalia, Přímé lety jsou operovány do Říma a Milána. I když se objevují v různých inzerátech všelijaké atraktivní nabídky cen letenek, zpravidla je nutné počítat s min. cenou od 5.000 Kč výše (včetně letištních tax). Letenky u tradičních dopravců Vám na požádání zajistí CK SLAN tour.

Vedle tradičních dopravců je možné využít též nabídky tzv. low-cost airolinek. Jejich výhodou je zpravidla nižší cena letenek, nevýhodou naopak poněkud složitější způsob rezervace letenek. Ve většině případů je nezbytné využití platební karty a rezervace letu přímo na internetu. Budete-li mít štěstí, může se vám podařit rezervovat letenku do Itálie i za méně než 3.000 Kč (včetně všech poplatků a tax).

Ohlasy fanoušků

ATP Masters 2015, Londýn, listopad 2015

tenis - Dobrý den, paní Lacinová, chtěl bych vám poděkovat za vaši ochotu a nádherná místa v O2 aréně na ATP Masters. Výlet se povedl a sportovní zážitky si budeme dlouho pamatovat. Přeji pěkný den     

ATP Masters, Londýn, listopad 2015

ATP Masters - Dobrý den,
všechno klaplo, tenis byl fantastický.

Hotel není rozhodně nejvyšší kategorie, ale stejně tam člověk jen přespává a jsem rád, že jsme zbytečně nevyhazovali peníze za něco luxusnějšího. Tak blízko centra se těžko dá čekat ve snesitelné cenové kategorii něco lepšího.

Celkově to bylo naprosto neopakovatelné a tímto Vám ještě jednou mnohokrát děkuji.
L.Ursta

CK SLAN tour

CK SLAN tour
Zájezdy za sportem
Zájezdy za sportem

SLAN tour je největším středoevropským specialistou na zájezdy za sportem. Zároveň patří CK SLAN tour mezi nejstarší soukromé cestovní kancleáře v České republice. Založena byla již v roce 1990!
Od roku 1995, kdy se těmto zájezdům speciálně věnujeme, využilo služeb CK SLAN tour více než 30.000 sportovních fanoušků, převážně z České republiky, ale také ze Slovenska, Švédska, Itálie, Německa, Maďarska, Polska i dalších zemí.
SLAN tour je nebo byl oficiální prodejcem vstupenek na řadu sportovních akcí - z těch nejvýznamnějších můžeme uvést např. olympijské hry v Salt Lake 2002, v Turíně 2006, v Pekingu 2008 i ve Vancouver 2010, Londýn 2012, Soči 2014, Velká cena Brna Moto GP v letech 2007 - 2015, finále Davis Cupu v Barceloně 2009 aj.

CK SLAN tour pravidelně zajišťuje zájezdy či vstupenky na zápasy Premier League, Serie A, Bundesligy, Primera Division, Ligy Mistrů, NHL, tenisové turnaje (Wimbledon, French Open, ATP Masters), závody Moto GP či Formule 1, lyžování a další akce.

Kontakty CK SLAN tour:

tel.: (+ 420) 312520084
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz

Kompletní kontakty - CK SLAN tour