CK SLAN tour - logo

Zájezdy a balíčky na FRENCH OPEN

Seznam zájezdů


Zájezd / balíček Cena od
<<  1   >>

Ohlasy fanoušků

Víkend v New Yorku s NHL, únor 2018

New York - foto Dobrý den, paní Lacinová, chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za zprostředkování zájezdu s Vaší CK do New Yorku s NHL. Také bychom rádi poděkovali paní průvodkyni Peškové za její výklad, organizaci a super doprovod, byla skvělá. Zájezd se manželovi i dceři opravdu velmi líbil. Moc děkujeme. Přeji hezký den Hanzálková

New York s NHL, USA, únor 2018

new york rangers - Dobrý večer. Včera jsme se vrátili z vašeho zájezdu, víkend v New Yorku a dvou zápasů NHL. Chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za perfektní organizační strukturu zájezdu a hlavně poděkovat paní Janě Peškové za luxusní pomoc při řešení obtíží když jsme letěli poprvé a neuměli anglicky. Můžu doporučit sportovním fanouškům a lidem kteří chtějí vidět krásy Manhattanu. Ještě jednou děkuji. Mnoho šťastných zájezdů. p.Libor.

ERSTE Bank Open, říjen 2017

tenis - Dobrý den, od čtvrtka do soboty jsme byli s vaší CK ve Vídni na tenisovém turnaji. Chtěli bychom vám poděkovat za zprostředkování krásného zážitku. Vše proběhlo OK. Přejeme vám mnoho dalších spokojených klientů. Lenka a Zdeněk Janovských Chotěboř

Chelsea FC & Middlesbrough, Anglie, květen 2017

chelsea - logo - Vážená paní Lacinová, chtěl bych Vám tímto velmi (opět) poděkovat za veškerý servis, který jste nám poskytla. Nejenže vyšlo perfektně vše, co jste slíbila a zařídila, ale bezproblémový byl i bonus v podobě večeře na Stamford Bridge a syn byl skutečně zcela nadšen. A protože skvěle vyšlo i počasí (trochu Vás podezřívám, že i v tom máte prsty...;-), byl celý výlet prostě dokonalý. Mějte se fajn, přeji spoustu podobně spokojených klientů! S pozdravem M.Krčma

FRENCH OPEN - informace

Kurt 'Philippe Chatrier'
Roland Garros - kurt Philippe Cartier Kurt 'Philippe Chatrier' je hlavním kurtem na Roland Garros. Jeho kapacita je 15.166 diváků.
Kurt 'Suzanne Lenglen'
Roland Garros - kurt Suzanne Lenglen Kurt 'Suzanne Lenglen' je druhým hlavním kurtem na Roland Garros. Jeho kapacita je 10.680 diváků.
Kurt č.1
Roland Garros - kurt č.1 Kurt č.1 je třetím hlavním kurtem na Roland Garros. Kapacita 3.513 diváků.

Češi na Roland Garros

V historických tabulkách nalezneme několik našich jmen, které se mohou pyšnit titulem z pařížské antuky. Jaroslav Drobný toho dosáhl dva roky po sobě, ještě v dobách před tzv. Open érou. Jan Kodeš zvítězil rovněž dvakrát již v nejsilnější konkurenci s profesionály. Kodeš je znám, hlavně jako vítěz slavného Wimbledonu v roce 1973, tehdy však část favoritů z důvodu bojkotu do turnaje nenastoupila. V Paříži však Kodeš zvítězil v té nejsilnější konkurenci, proto většina tenisových znalců jeho antukové tituly staví výše, než ten památný z wimbledonské trávy.
Ivan Lendl s jednoroční přestávkou (1985),vládl na Roland Garros tři roky po sobě (1984, 86,87) a v té době také kraloval světovému žebříčku ATP.
V ženské kategorii nalezneme mezi vítězkami s českým pasem pouze jméno Hany Mandlíkové v roce 1981. Za úspěch našeho tenisu můžeme rovněž považovat dva tituly Martiny Navrátilové (1982, 84), která měla v té době už americké občanství.

Vítězové French Open 2010

Dvouhra muži       Rafael Nadal
Dvouhra ženy        Francesca Schiavone
Čtyřhra muži         D. Nestor / N. Zimonjič
Čtyřhra ženy          V. Williams / S. Williams
Smíšená čtyřhra   K. Srebotniková / N. Zimonjič

Nejlepší Češi na turnaji v roce 2010

Tomáš Berdych        semifinále dvouhry
Lukáš Dlouhý            finále čtyřhry mužů (Dlouhý / Paes)
Květa Peschkeová    finále čtyřhry žen (Peschkeová / Srebotniková)

CK SLAN tour

CK SLAN tour
Zájezdy za sportem
Zájezdy za sportem

SLAN tour je největším středoevropským specialistou na zájezdy za sportem. Zároveň patří CK SLAN tour mezi nejstarší soukromé cestovní kancleáře v České republice. Založena byla již v roce 1990!
Od roku 1995, kdy se těmto zájezdům speciálně věnujeme, využilo služeb CK SLAN tour více než 30.000 sportovních fanoušků, převážně z České republiky, ale také ze Slovenska, Švédska, Itálie, Německa, Maďarska, Polska i dalších zemí.
SLAN tour je nebo byl oficiální prodejcem vstupenek na řadu sportovních akcí - z těch nejvýznamnějších můžeme uvést např. olympijské hry v Salt Lake 2002, v Turíně 2006, v Pekingu 2008 i ve Vancouver 2010, Londýn 2012, Soči 2014, Velká cena Brna Moto GP v letech 2007 - 2015, finále Davis Cupu v Barceloně 2009 aj.

CK SLAN tour pravidelně zajišťuje zájezdy či vstupenky na zápasy Premier League, Serie A, Bundesligy, Primera Division, Ligy Mistrů, NHL, tenisové turnaje (Wimbledon, French Open, ATP Masters), závody Moto GP či Formule 1, lyžování a další akce.

Kontakty CK SLAN tour:

tel.: (+ 420) 312520084
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz

Kompletní kontakty - CK SLAN tour