CK SLAN tour - logo

Zájezdy a balíčky na WIMBLEDON

Seznam zájezdů


Zájezd / balíček Cena od
<<  1   >>

Ohlasy fanoušků

Víkend v New Yorku s NHL, únor 2018

New York - foto Dobrý den, paní Lacinová, chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za zprostředkování zájezdu s Vaší CK do New Yorku s NHL. Také bychom rádi poděkovali paní průvodkyni Peškové za její výklad, organizaci a super doprovod, byla skvělá. Zájezd se manželovi i dceři opravdu velmi líbil. Moc děkujeme. Přeji hezký den Hanzálková

New York s NHL, USA, únor 2018

new york rangers - Dobrý večer. Včera jsme se vrátili z vašeho zájezdu, víkend v New Yorku a dvou zápasů NHL. Chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za perfektní organizační strukturu zájezdu a hlavně poděkovat paní Janě Peškové za luxusní pomoc při řešení obtíží když jsme letěli poprvé a neuměli anglicky. Můžu doporučit sportovním fanouškům a lidem kteří chtějí vidět krásy Manhattanu. Ještě jednou děkuji. Mnoho šťastných zájezdů. p.Libor.

ERSTE Bank Open, říjen 2017

tenis - Dobrý den, od čtvrtka do soboty jsme byli s vaší CK ve Vídni na tenisovém turnaji. Chtěli bychom vám poděkovat za zprostředkování krásného zážitku. Vše proběhlo OK. Přejeme vám mnoho dalších spokojených klientů. Lenka a Zdeněk Janovských Chotěboř

Chelsea FC & Middlesbrough, Anglie, květen 2017

chelsea - logo - Vážená paní Lacinová, chtěl bych Vám tímto velmi (opět) poděkovat za veškerý servis, který jste nám poskytla. Nejenže vyšlo perfektně vše, co jste slíbila a zařídila, ale bezproblémový byl i bonus v podobě večeře na Stamford Bridge a syn byl skutečně zcela nadšen. A protože skvěle vyšlo i počasí (trochu Vás podezřívám, že i v tom máte prsty...;-), byl celý výlet prostě dokonalý. Mějte se fajn, přeji spoustu podobně spokojených klientů! S pozdravem M.Krčma

WIMBLEDON - zajímavosti

Češi ve Wimbledonu

Pět českých jmen můžeme nalézt mezi vítězi mužské a ženské dvouhry. Ještě před otevřením turnaje profesionálům (1968) se to podařilo Jaroslavu Drobnému (1949), hájícího tehdy již po emigraci egyptské barvy.
Vítězství Jana Kodeše z roku 1973 bylo jedním z impulzů ohromného tenisového rozvoje u nás. Tenisové školičky tehdy praskaly ve švech, produkovaly mnoho silných ročníků a další úspěchy ve všech věkových kategoriích na sebe nenechaly dlouho čekat.
Ač se nestal vítězem, bylo by nespravedlivé zapomenout na Ivana Lendla. Ten velice toužil po wimbledonském titulu, byl to také jediný grandslam, který mu ve sbírce chyběl, snažil se přizpůsobit svou hru trávě, angažoval Australana Tonyho Roche, bohužel dvakrát se zastavil těsně pod vrcholem. V roce 1987 ve finále proti Australanu Patu Cashovi byl vysoce favorizován, soupeř však odehrál zápas v životní formě.

V roce 2010 se do finále wimbledonského turnaje, možná trochu překvapivě, probojoval Tomáš Berdych. Ve finále však prohrál s Rafaelem Nadelem 0:3.
Petra Kvitová Českou vlajku u vítězek dvouhry nalezneme čtyřikrát. Dvakrát se to podařilo Martině Navrátilové (1978, 79), dalších sedm vítězství už dosáhla s americkým občanstvím.
Druhým jménem je Jana Novotná, které se to podařilo na druhý pokus v roce 1998. Do historie paradoxně vstoupila její smutná porážka ve finále proti Steffi Graf v roce 1993. Jana vedla 4:1 a 40/15 v rozhodující sadě a pak psychicky naprosto zkolabovala a lehce prohrála 5 her v řadě. Při závěrečném ceremoniálu se rozplakala v náručí vévodkyně z Kentu. Snímky tehdy převzaly všechny světové tiskové agentury a obletěly svět jako sportovní tragédie.

Za zmínku ještě určitě stojí dvě finálové účasti Věry Sukové z roku 1962 a Hany Mandlíkové v roce 1981.
Velký úspěchem pro české tenistky byl rok 2011. Petra Kvitová se stala vítězkou dvouhry žen, když ve finále porazila Marii Šarapovovou 2:0. Květa Peschkeová zvitězila ve čtyřhře žen společně s Katarinou Srebotnikovou.
A do třetice v mixu se vítězkou stala Iveta Benešová společně s rakouským tenistou Jurgenem Meltzerem.

Wimbledonské tradice

Tradiční barvy. Tmavě zelená, fialová a bílá. Tyto barvy vás ve Wimbledonu doprovázejí na každém kroku. Veškeré oblečení rozhodčích, sběračů i pomocného personálu jsou vyladěny do posledního detailu. Jediné, v čem Angličané porušili tradici domácích značek je angažmá amerického oděvního designera Ralfa Laurena.

Bílá, to je naopak barva hráčů. Podle striktních pravidel musí být tenisový úbor „téměř“ celý bílý. Všichni světoví výrobci tenisového oblečení respektují tuto wimbledonskou tradici, i když tlak firem na změnu je a byl obrovský, zde musely peníze tradici ustoupit. Pravidlu se podřídil i ve své době avantgardně oblékaný Andre Agassi, který Wimbledon v roce 1990 bojkotoval, aby se, až když přišel k rozumu, vrátil celý v bílém jako vítěz (1992).

Královská rodina. Hráči vstupující na centrální dvorec se podle protokolu ukloní směrem ke královské lóži. Členové královské rodiny tradičně předávají pohár vítězům ženské a mužské dvouhry.

Jahody se šlehačkou. Obrovské množství pohárků a tuny jahod se šlehačkou jsou každoročně nabízeny návštěvníkům wimbledonského turnaje.

CK SLAN tour

CK SLAN tour
Zájezdy za sportem
Zájezdy za sportem

SLAN tour je největším středoevropským specialistou na zájezdy za sportem. Zároveň patří CK SLAN tour mezi nejstarší soukromé cestovní kancleáře v České republice. Založena byla již v roce 1990!
Od roku 1995, kdy se těmto zájezdům speciálně věnujeme, využilo služeb CK SLAN tour více než 30.000 sportovních fanoušků, převážně z České republiky, ale také ze Slovenska, Švédska, Itálie, Německa, Maďarska, Polska i dalších zemí.
SLAN tour je nebo byl oficiální prodejcem vstupenek na řadu sportovních akcí - z těch nejvýznamnějších můžeme uvést např. olympijské hry v Salt Lake 2002, v Turíně 2006, v Pekingu 2008 i ve Vancouver 2010, Londýn 2012, Soči 2014, Velká cena Brna Moto GP v letech 2007 - 2015, finále Davis Cupu v Barceloně 2009 aj.

CK SLAN tour pravidelně zajišťuje zájezdy či vstupenky na zápasy Premier League, Serie A, Bundesligy, Primera Division, Ligy Mistrů, NHL, tenisové turnaje (Wimbledon, French Open, ATP Masters), závody Moto GP či Formule 1, lyžování a další akce.

Kontakty CK SLAN tour:

tel.: (+ 420) 312520084
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz

Kompletní kontakty - CK SLAN tour